Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Refresh
he: ריענון

en: Full
he: מלא

en: Switch
he: החלפה

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: View mode
he: מצב תצוגה
