Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Preview
id: Pratinjau

en: Refresh
id: Segarkan

en: Example
id: Contoh

en: Full
id: Penuh

en: Switch
id: Alihkan

en: View mode
id: Modus tampilan
