Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Example
it: Esempio

en: Full
it: Completo

en: Switch
it: Cambia

en: Live preview
it: Anteprima in diretta

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
