Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Example
ja: 例

en: Full
ja: すべて

en: Switch
ja: 切り替え

en: Live preview
ja: ライブプレビュー

en: View mode
ja: ビュー・モード
