Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: New Window
kn: ಹೊಸ ವಿಂಡೋ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್
