Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Full
lt: Pilnas

en: Switch
lt: Perjungti

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
