Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Refresh
ru: Обновить

en: Example
ru: Пример

en: New Window
ru: Новое окно

en: Full
ru: Полный

en: Switch
ru: Переключить

en: Live preview
ru: "Живой" предпросмотр

en: View mode
ru: Режим просмотра
