Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Refresh
uk: Оновити

en: Example
uk: Приклад

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Full
uk: Повністю

en: Switch
uk: Перемикати

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: View mode
uk: Режим перегляду
