Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Example
vi: Ví dụ

en: New Window
vi: Cửa sổ mới

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Switch
vi: Chuyển

en: Live preview
vi: Xem thử trực tiếp

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
