Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Example
fr: Exemple

en: Full
fr: Complet

en: Switch
fr: Changer

en: Live preview
fr: Prévisualisation en direct

en: View mode
fr: Mode d'affichage
