SAML Extras (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Table
ro: Tabel

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
