SAML Extras (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ja: 複数

en: Custom
ja: カスタム

en: Table
ja: テーブル

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
