SAML Extras (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Custom
sk: Vlastná

en: Table
sk: Tabuľka

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
