SAML Extras (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Table
vi: Bảng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
