SAML Extras (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Table
az: Cədvəl

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
