SAML Extras (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
