SAML Extras (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Custom
gl: Personalizado

en: Table
gl: Táboa

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
