SAML Extras (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Table
hi: तालिका

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
