SAML Extras (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ru: Множественная

en: Custom
ru: Собственная

en: Table
ru: Таблица

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
