SAML Extras (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Table
ta: அட்டவணை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
