SAML Service Provider (4.2.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Nevermind
lt: Tiek to

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
