SAML Service Provider (4.3.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Login
sr: Пријављивање

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
