SAML Service Provider (4.3.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Email
am: ኢሜይል
