SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Database
cs: databáze

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: Code
cs: Kód

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Revert
cs: Vrátit

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Nevermind
cs: Budiž

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Machine Name
cs: Strojový název
