SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Support
hu: Támogatás

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Database
hu: Adatbázis

en: Explanation
hu: Magyarázat

en: Code
hu: Kód

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Strict
hu: Pontos

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Metadata
hu: Metaadat

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hu: %name felhasználó zárolt, vagy még nincs aktiválva.

en: Organization
hu: Szervezet

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Nevermind
hu: Nem számít

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Login URL
hu: Belépési űrlap webcíme

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Database overriding code
hu: Adatbázis felülírási kód
