SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Code
th: รหัส

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: The username %name has not been activated or is blocked.
th: ผู้ใช้ %name ยังไม่ถูกอนุญาตให้ใช้งาน หรือถูกบล็อคอยู่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
