SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
