SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Explanation
gu: સ્પષ્ટીકરણ
