SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: Code
mn: Код

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
