SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Contact
bs: Kontakt

en: Code
bs: Kod

en: Revert
bs: Vratiti
