SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Email
ga: Seoladh R-phost
