SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Database
gl: Base de datos

en: Explanation
gl: Explicación

en: Code
gl: Código

en: Configuration
gl: Configuración

en: Security
gl: Seguranza

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Revert
gl: Volver

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
