SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
