SAML Service Provider (8.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Contact
nn: Kontakt

en: Code
nn: Kode

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
