SAML Service Provider (8.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Code
ast: Códigu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Revert
ast: Desfacer
