SAML Service Provider (8.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Email
nl: E-mail

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Strict
nl: Strikt

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: The username %name has not been activated or is blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is nog niet geactiveerd of is geblokkeerd.

en: Organization
nl: Organisatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Nevermind
nl: Laatmaar

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Login URL
nl: Login-URL

en: Turn on debugging
nl: Testmodus aanzetten

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Database overriding code
nl: Database overschrijft code
