SAML Service Provider (8.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Code
el: Κωδικός

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Strict
el: Αυστηρή

en: Revert
el: Επαναφορά

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Entity ID
el: ID οντότητας
