SAML Service Provider (8.x-2.0-beta3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Database
eu: Datu-base

en: Code
eu: Kodea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Organization
eu: Erakundea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
