SAML Service Provider (8.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Code
he: קוד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Revert
he: שחזור

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Organization
he: ארגון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Database overriding code
he: בסיס הנתונים דורס קוד
