SAML Service Provider (8.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Code
ne: कोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
