SAML Service Provider (8.x-2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Support
pl: Wsparcie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Contact
pl: Kontakt

en: Database
pl: Baza danych

en: Code
pl: Kod

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Strict
pl: Ścisła

en: Revert
pl: Przywróć

en: Metadata
pl: Metadane

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: Organization
pl: Organizacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Login URL
pl: Adres logowania

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Database overriding code
pl: Kod nadpisania bazy danych
