SAML Service Provider (8.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Unknown
sv: Okänd

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Database
sv: Databas

en: Code
sv: Kod

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Security
sv: Säkerhet

en: Display Name
sv: Visningsnamn

en: Revert
sv: Återställ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sv: Användarnamnet %name har inte aktiverats eller är spärrat.

en: Organization
sv: Organisation

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Nevermind
sv: Strunta i det

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Login URL
sv: Inloggningslänk

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Database overriding code
sv: Åsidosättande databaskod
