SAML Service Provider (8.x-2.0-beta5) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Export
fil: Luwasin

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
