SAML Service Provider (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Database
fi: Tietokanta

en: Code
fi: Koodi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Display Name
fi: Näkymän nimi

en: Strict
fi: Tarkka

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole aktivoitu tai se on suljettu.

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Database overriding code
fi: Koodissa, mutta muokattu tietokantaan
