SAML Service Provider (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Logout URL
kn: ಲಾಗೌಟ್ ಯೂ ಆರ್ ಎಲ್
