SAML Service Provider (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Database
sk: Databáza

en: Code
sk: Kód

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Revert
sk: Vrátiť

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: Organization
sk: Firma

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Nevermind
sk: Nevadí

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Machine Name
sk: Strojový názov
