SAML Service Provider (8.x-3.4) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Configuration
be: Налады

en: Strict
be: Строгi

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
