SAML Service Provider (8.x-3.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Security
da: Sikkerhed

en: Display Name
da: Vist navn

en: The username %name has not been activated or is blocked.
da: Brugernavnet %name er blokeret eller ikke aktiveret.

en: Organization
da: Organisation

en: Machine name
da: Internt navn

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Authentication methods
da: Godkendelsesmetoder
