SAML Service Provider (8.x-3.4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Contact
jv: Kontak

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti
