SAML Service Provider (8.x-3.9) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
